Airoscript – WEP crack skript

Airoscript WEP crack Hacking WiFi nástroje (essential tools). Text doplňuje sérii članků „Hacking Wi-Fi“ popisem < lépe řečeno piktopisem, automatizace procesu penetračního testování zranitelnosti WEP, pomocí jednoduchého skriptu jménem Airoscript. Tutoriál je v podstatě serie obrázků, u každého najdete popisek – ten je určen pro začínajíci uživatele operačního systému (Ubuntu, BackTrack, Wifislax) Linux. Skript lze spustit z libovolneho mista pomocí konzole.

Konzole ./airoscript.sh

diskuze airoscript

Zobrazí aktuální seznam bezdrátovych adaptérů ve vašem počítači. V případě, že je v PC instalováno několik wifi karet, tyto jsou očíslované – volbou a potvrzením čísla wifi karty také celý proces začína.

Dalsim krokem je upresneni skenovani. Detekce AP s WEP je v seznamu pod cislem 3.

Potvrzeni volby spusti scan vsech dostupnych siti na vsech kanalech. Lze skenovat primo konkretni kanal, nebo channel hoppingem projit kazdy kanal ktery bezdratova karta „umi“.

Po detekci vsech dostupnych siti je vyzadano oznaceni konkretni site. Jako v predchozim se oznaceni provadi vyberem a potvrzenim cisla.

Vyber asociovaneho klienta nabizi 5 moznosti.

V pripade, ze nebyl detekovan zadny klient volba c.3 odesle vsesmer deauth.

Po „znovupripojeni“ vidime 4 klienty

Dalsi krok upresnuje vysledek predesle akce.. V pripade, ze nebyl detekovan zadny klient lze krok opakovat. Seznam detekovanych siti je opakovane k dispozici.

Dotaz na volbu konrektni MAC klienta

Volba jedne z mnoha moznosti..

Skript je k dispozici ve složce Download (DIR WEP-Crack).

Kam dál?