Backdoor pro Windows, Exploitace IPv6 a další publikace

exploitace ipv6 Nové DVD. Notná vzdálenost potažmo nemožnost účastnit se konference nebo tréninků nabízí pouze možnost samostudia publikací, které jsou občas k mání. Knih není mnoho, pokud vůbec nějaké existují, nejsou častokrát nijak propagované, nebo se jedná o prvovydání – a titul nelze najít proto, že téma ještě nebylo popsáno. Na webu je na krátkou dobu vyvěšen častokrát zajímavý tématický souhrn nejnovějších trendů v oblasti bezpečnosti internetu a internetových protokolů. Pak ale zmizí.

Další média jsou popsána zde. Publikace z konferencí nebo security školení jako SecTOR, Remote Exploit, TorCon nebo Sains (Illuminating the black art of security a další) jsou jako prvotisky nejvíce ceněny a častokrát slouží jako základ pro psaní tištěných knih nebo časopisů, které vycházejí o měsíce pozdějí za samozřejmě slušný poplatek. Povedlo se nám dát dohromady hezkou kolekci publikací. Jedná se celkom o 45 knih které jsou nezastupitelným zdrojem informací a v neposlední řadě i skvělým průvodcem k řadě aplikací v penetrační distribuci BackTrack nebo WiFiSlax. Jedná se o zeširoka popsané témata z oborů

– Obecní Security Research    – Fuzzing    – Rootkit technologie    – Exploitace
– Utajování komunikace    – Wireless    – Reverzní inženýrství    – Statická analýza

V publikacíaích najdete abstrakt a popis témat: Steganografie, Exploitace IPv6, Otisky wireles zařízení, Skrytá (utajená) komunikace, Exploitace Active X, Exploitace 802.11 ovládačů, Analýza lokální eskalace práva ve Windows, Prolomení Internet Explorer Protected Módu, Efektivní analýza chyb, Přesměrování asociací a bezdrátových VLAN, Útok na WIndows NTLM s hashtables, Dynamická analýza chování přístupu k paměti, Aspek sítí které vytvářejí trojské koně (botnety), Analýza chyb nejpoužívanějších parserů binárek, Triky v shellkódu MAC OS, Lokální kernel Backdoory pro Windows a další.

Balíček knih (odkaz na stažení) bude přidán během týdne do sekce Staff ve fóu (sekce je přístupná pouze uživatelům s oprávněním od administrátora). Pro ty kdo nemají přístup do skryté sekce ve Fóru je zde možnost objednat tutoriály, videa a knihy na novém DVD disku – na konci stránky je kontaktní formulář.

Diskuze ve fóru Novinky

Nové DVD

O nové DVD můžete žádat pomocí kontaktního formuláře na stránce objednat CD / DVD. Od nového roku 2009 lze přepravu (doručení) dat žádat i mimo zásilky České Pošty (třeba uploadem na FTP server).

Další novinka hashe pro Ophcrack

Dokončují se komplet HASHe pro cracker hesel Ophrcack. Sledujte svůj web.

Kam dál?