Vydán Backtrack 3 Beta Linux CZ v češtině

Backtrack 3 Beta České médium (CD nebo DVD) najdete v nabídce Backtrack a Wifislax. Remote Exploit. Byla oficiálně vydána třetí verze (beta verze) speciální penetrační Linux distribuce BackTrack 3. Operační systém lze stáhnout jako USB ISO nebo CD image z těchto odkazů: BackTrack 3 Beta ISO (stripped down, 700 mb, torrent), BackTrack 3 Beta (USB verze, 946 mb, torrent). Updaty po vydání. Backtrack 3 podporuje Wi-Fi chipsety: acx, bcm, r8180, rt2×00, rt61, rt73, ipw2100.I novější miniPCI express wifi karty ipw2200, ipw3945, ipw4965.

Informace o české verzi Backtrack najdeš v info textu Distribuce – česká verze BackTrack, WiFiSlax.

BackTrack Linux Česky

Na testovaném laptopu X server automaticky vykreslil plné rozlišení 1400×1500. Distribuce obsahuje plno aktualizovaných verzí oblíbených aplikací, GUI správu balíčků (slapt-get), pidgin včetně šifrovacího pluginu a další. Vv stabilní verzi lze očekávat i kernel s podporou pro dual-core procesory.

Nápověda k instalaci je ve WiKi a tutoriály na penetrační testování v seznamu hacking tutoriálů. Po stažení ISO image seedujte (neodstraňujte a nevypínejte downloader) ať si to může rychle stáhnout další uživatelé a zátěž se alespoň mírně díky vaši podpoře rozloží. Stahujte testujte.

diskuze novunka backtrack CD

Kam dál?