Objednat CD/DVD

Novinky a kontaktní formulář najdete na konci textu. Na našem portálu lze poptávat do češtiny lokalizované verze speciálních (penetračních) operačních systémů Backtrack, WiFiSlax, DVL, zajímavé publikace nebo video tutoriály. To vše na CD/DVD proti donate. Mimo vzdělání, trénink security a hackerských dovedností pro účely pentestingu, získate díky aktuálnosti a komplexnosti nástrojů možnost poznávat nejnovější metody PC a síťových útoků a obrany proti nim (pro video v odkazu je potřeba TSCC kodek).

Stručně (do detailů je rozepsána nápověda níže):

0. díky za váš zájem a podporu – za co se utrácí donate naleznete zde..
1. e-mail bez podpisu a adresy neodesílejte – končí v koši
2. nejsme e-shop, jedná se o donate (dar), po vydání nového média se může čekat déle
3. než začnete psát dotaz přečtěte si kompletní nápovědu (pod tímto textem)
4. na reakci (e-mail) budete čekat déle, než když si najdete 15 minut na přečtení nápovědy.

Kontaktní formulář je na konci této stránky. V exponované době (po vydání nového média) je čekací doba i 3 týdny. Pokud do 3 týdnů nikdo nezareaguje 1. znamená to, že Váš email neobsahoval požadované náležitosti a byl ignorován 2. Vyřizují se předešlé poptávky a ta vaše ještě není na řadě. 3. Po vydání nového média se doba odezvy prodlužuje z jednoho týdne až na 3 týdny.. To vše až do vyřizení všech poptávek kdy se odezva zkracuje. Mimořádně (pokud nefunguje e-mail) lze použít i Skype kontakt wifi-praha. Po nalezení kontaktu pište rovnou co potřebujete – nečekejte až se vám někdo ozve. Vaší poptávku podepisujte a vždy uvádějte adresu kde event zásilku očekávate. Pokud poptávka bude poblíž lokality kam směruje hotová várky, je možné, že spolu s hotovou várkou bude přednostně doručena i vaše zásilka.

 

Obsah

Mini FAQ

Ot: Jak formulovat poptávku, e-mail?

Od: Příklad: Dobrý den, mám zájem o FullPack. Odeslat na adresu
Moje jméno
Pod svahem 25/3
Město
PSC
Jaká je výše donate a kam donate odeslat? Díky. Zdravím..

Ot: Proč nezapomenout uvést všechny informace?

Od: Poptávka je zpracována automaticky – skriptem.. Pokud tam není klíčové slovo (jméno o minimální délce 2 slov, adresa, město a poptávka samotná), ke zpraování e-mailu nedojde a propadne se na samý konec databáze.. Pracuje se na kontrolním panelu odeslaných poptávek médii.. zatím ale musíte vystačit s tím co je :) I když uvedete jméno a adresu poptávka není závazná

Ot: Proč lokalizace vybraných operačních systémů? Kam putují finance aneb čemu slouží eventuální profit?

Od: Donate nemá v Česku a na Slovensku tradici, proto motivace formou CD nebo DVD. Jako díky za vaši podporu (donate) jsi můžete mimo portál plný textů, dle výše donate vybrat (upravené) médium (CD / DVD) penetrační distribuce (-cí) ze seznamu, hashe, video tutoriály a další.

Řada věci v tutoriálech (zejména hardware) byla pořízena právě z prostředků získaných z donate. Váš zájem a podpora umožňuje nakupovat a testovat zejména dražší veci a vznik textů, které by jinak neexistovali. Nově lze poslat libovolnou částku i pomocí PayPal Donate tlačítka (umístěno na portálu a ve fóru). Snaha rozlišovat se ukázala i jako spolehlivý sucker killer. 100% částky z donate putuje do airdump.cz + další peníze a čas ze zdrojů lidí podílejících se na fungování projektů.

Za co se utrácí donate z médii

Z donate jsou vypláceny odměny autorům tutoriálu na airdump.cz, nakupuje se hardware pro psaní článků.. Chystá se nebo již bylo zakoupeno: FPGA (programovatelné pole pro crack WPA), OpenMoko Free Runer Linux device, Nokia N900, NeoPwn 2 mobilní pentest distribuce, Solid State Disc, RAID pole, 5TB HDD úložiště, PICO computing PCMCIA, wifi anténa 23dB 2.4, 5GHz, Signal Booster 2W pro 802.11, Speciální adaptér AirPcap Ext (zakoupeno), USB BlueTooth adaptér obyč (zakoupeno), CSR BlueCore USB, Ubiquity Super Range 300mW (zakoupeno), AIRcable Host XR nebo server (zakoupeno), USB WiFi Alfa Networks AWUS036H 500mW (zakoupeno), USB WiFi Alfa Networks AWUS050NH 500mW (zakoupeno), Měřák výkonu WiFi karet, pigtail 2.4/5GHz 5m (zakoupeno), grafická karta Nvidia nižší řady (crack hesel CUDA) zakoupeno, grafická karta Nvidia, ATI vyšší řady (crack hesel CUDA) zakoupeno, Propagace zaplaceno 800 kč. Spektrální analyzér (zakoupeno). Donate aircrack-ng server) a další..

Seznam médii

Ot: Jaké média jsou dostupné (žádat o médium lze na konci stránky pomocí fomruláře)? Od:

Média (CD, DVD plné video tutoriálů, knihy, hashe, tabulky značeno mimo operační systémy jako M1, M2, M3. M4, M5 (pro podrobnější popis viz Mpacky).

BackTrack 4 Final R1 (zatím pouze ve fullpacku)

BackTrack 4.5 Beta Summer Storm DVD Cz

BackTrack 4 Beta DVD Cz

BackTrack 4 Pre Final Cz DVD

Backtrack 3, 3.1, 3.2, 3.3R1 Final Cz

Backtrack 3 Final USB Mod Cz

Backtrack 3 Final DVD Mod Cz

Backtrack 3 Beta Cz

Backtrack 3 Beta USB Mod Cz

Backtrack 3 Beta DVD Mod Cz

Backtrack 2 Final Cz

WiFiSlax 3.1 Cz

WiFiSlax 3.0 Cz

DVL 1.4 Cz

Hashe pro crack WPA-PSK (l0stboxen, shmoo) 40GB (viz prolomení WPA).

Wordlisty (libovolné).

..a další security distribuce viz seznam na konci FAQ

Sekce Stuff

Momentálně se aktualizuje. Připravujeme pro vás zcela nové rozhraní.. Sekce Stuff (nebo i members area, členská sekce) je místo v našem Fóru přístupné pouze Full Pack donate uživatelům. Full Pack donate balíček můžete poptávat pomocí formuláře na konci této stránky.

Full Pack

Full Pack je donate balíček který obsahuje všechny média které distribuujeme. Jedná se o cca 10 až 12 kusů. Full Pack je výrazně výhodnější než donate proti 1 ks média. Peníze z darů používáme na nákup hardware a testování novinek, z čeho mimo jiné vznikají nové články které čtete. Nejvýhodnější je FullPack kde se donate proti 1 ks média pohybuje kolem 140 kč včetně pošty

Číslo účtu

Číslo účtu + instrukce obdržíte v odpovědi na vaši poptávku. Ve vaši objednávce donate médii nezapomeňte uvést jméno a adresu kam má být zásilka odeslána.

FTP download

Data do objemu +/- 5GB lze odebrat ihned po naučtování donate i z FTP serveru v případě, že je volná kapacita. Nebo nahrát na váš počítač.

Výhody českých médii

Ot: Je česká penetrační distribuce z airdump.cz lepší než originál?

Od: V mnoha ohledech ano. V lokalizované verzi jsou mimo překlad aktualizovány i některé aplikace (například databáze exploitů, prohlížeč firefox + bezpečnostní rozšíření pro surfování, instaler na pevný disk, metasploit, správa balíčků) na novější a opraveny chyby. Za všechny jeden příklad – aktualizována SVN implementace PTW pro rychlý crack wep klíče je dvojnásobně rychlejší jako u verze předchozí.

Ot: Jaké jsou náklady doručení nebo donate?

Od: Záleží od toho o co přesně máte zájem. Častka je to spíš symbolická a je včetně doporučené pošty a balení, u full packu někde kolem 100 až 150 kč per médium. Nejvýhodnější je kompletní (včechny CD, DVD + 40GB hash) pack. Jedná se o donate, né o prodej.. Informace poskytujeme pouze vrámci poptávky. Ta je v prvním kroku (do odeslání donate) nezávazná.

Ot: Co je novinka Backtrack Mod?

Od: Novinka vznikla na základě četných požadavků. Jedná se o dle přání modifikovaný Backtrack 3. Úprava operačního systému se provádí dle přání uživatele. Do systému lze přidat nové aplikaci (GIMP, Thunderbird, Koffice, Open Office, knotes nebo libovolnou další aplikaci z cca 2000 balíčků). Hodí se v případě, že hodláte systém používat i pro běžnou práci.

Mpacky

Ot: Co je médium M1, M2, M3, M4, M5

Od: Médium M1 obsahuje video tutoriály viz seznam v článku video tutoriál. Médium M2 obshuje hashe pro crack Windows hesel s programem Ophrack. Médium M3 obsahuje publikace a videa popsané v článku backdoor a exploitace. Médium M4 obsahuje Hashe pro crack WPA zabezpečení. Ke každému sólo packu M1, 2, 3, 4 aktualizována (vždy předposlední pokud není uvedeno jinak) verze BackTrack grátis.

Potisk

Ot: Lze obejdnat CD s potiskem?

Od: Vše je dodáno na standardních CD nebo DVD médiich. Libovolné médium nebo distribuci lze dodat i s potiskem, u odběru nad 100 ks.

USB instalace

Ot: Mohu požádat o kompletní instalaci dodanou na USB flash paměti?

Od: Ano.

Ot: Jak poptávat média?

Od: V e-mailu uvedete o jakou distribuci máte zájem, množství a adresu kam chcete médium doručit. Pak stačí čekat na potvrzovací e-mail. Zásilku lze sledovat – pokud máte zájem o zásilku s tracking number explicitně to v emailu napište.

Slovensko

Ot: Lze zaslat CD/DVD/ISO na Slovensko?

Od: Ano.

Ot: Doručení, druh zásilky, ztracená zásilka

Od: Po několika ztracených nebo poškozených obálkách, již cca rok, zásilky odeslílame pouze v bezpečnostní obálce, doporučeně nebo jako balík. Pokud zásilka i tak nedorazí (u doporučených se to stalo zatím pouze 3x), neváhejte a pište Nečekejte déle než cca 10 dní! Bude vám odeslána nová zásilka a stávajíci se vyreklamuje na poště.

Ot: Co je samozřejmé ale né každý o tom ví.

Od: Linuxové distribuce (stejně jako posledně Windows Vista) fungují pouze na hardware pro který existuje ovladač. U Linuxu je situace specifická ještě o jeden fakt. Řada ovladačů je vyvíjená bez příme spolupráce s výrobcem hardware – proto nepovažujte za samozřejmé, že vám na vašem PC nebo laptopu pobeží každý Linux. Nejedná se již o pravidlo, situace ale může nastat. V případě, že vám váš Linux nebude 100% fungovat, je pak potřeba zkušeného uživatele co umí najít a vyřešit problém (třeba rekompilací kernelu nebo instalaci ovladačů). Podpora pro modifikovanou distribuce najdete v našem Fóru, pokud nemáte zájem experimentovat a učit se, Linux pro vás není to pravé. Stejně tak nečekejte, že vám někdo na airdump.cz za stokorunu napíše ovladače nebo překompiluje kernel. Distribuci si objednávate, instalujete, zprovozňujete v rámci vlastní dovednosti.

Nepodepsané, nečitelné e-maily jsou ignorovány..

Ot: Interval zásilek.

Od: Pokud se jedná o poštu, zásilky se nosí na poštu obvykle v pondělí t.z po domluvě třeba ve středu se zásilka odešle nejbližší pracovní pondělí. Doručení pak trvá zhruba 5 pracovních dnů t.z celková doba by neměla přesáhnout dva týdny. Neůplná email komunikace, dotazy, chybějící údaje, upřesňování atp oddaluje odeslání zásilky. Máte zájem o expresní doručení? Nabízíme vám doručení kurýrem nebo odběr média z FTP serveru.

Ot: Máte přání a nevidíte jej v nabídce?

Od: Napište o co konkrétně máte zájem. Pokud to bude v našich silách rádi vyhovíme.

Poptávat můžete i další security distribuce, konkrétně Arudius, Auditor, DEFT, FCCU, FIRE, Frenzy, grml, Hakin9, Helix, HeX, INSERT, KCPentrix, Knoppix-NSM, Knoppix-STD, Local Area Security, NavynOS, Network Security Toolkit ( NST ), nUbuntu, Ophcrack, OSWA Assistant, OWASP Labrat, Pentoo, PHLAK, PLAC, Plan-B, Protech, Russix, SENTINIX, SNARL, Stagos FSE, Talos, ThePacketMaster, Trinux, WarLinux, Whoppix

Ot: Je to legální co daně?

Od: Dle daňového zákona je hodnota donate (daru) která nepřesáhne hodnoty 20 000 kč osvobozena od darovací daně a nepodléha ani povinnosti uvést tuto skutečnost v daňovém přiznání. Média jsou daněna automaticky včetně autorského poplatku u nákupu. Na média není vkládan žádný proprietárni formát, software ani licence nebo licenční klíč. Ano tato aktivita je legální.

Ot: Jaká licence se vztahuje na AMP média?

Od: Rozšíření (addon, pack nebo-li modifikace) je vydána pod komunitní licenci. Šíření neupravené verze libovolné distribuce je zcela legální (obvykle anglická nebo španělská verze). Nelegální a v rozporu s licencí je ale šíření tzv addonu – libovolné modifikované části nebo ISO které tuto modifikaci obsahuje a to včetně uploadu na libovolný share server (rapidshare, upni to atp) včetně odkazování nebo publikování ve warez fórech.

Ot: Jak se mám orientovat, narazil jsem na dvě různé informace..

Od: Pokud ve starším článku nebo novince najdete pro vás zajímavou nabídku.. třeba konzultace nad rámec fóra, přístup do privátní části serveru atp, jedná se o bonus o kterém rozhodne administrátor dle vlastního uvážení.

Novinky

– Uživatelé libovolného média mají automaticý nárok na subscribe – odběr novinek emailem.

– 06. 2010 BackTrack 4 Final R1 CZ již v distribuci (zatím pouze ve FullPacku)
– 05. 2010 Připravuje se BackTrack 4 Final CZ
– 01. 2010 Médium M5 již v distribuci
– 10. 2009 Připravujeme nové médium M5 a repack DVL
– Nová verze BackTrack 4.1 Cz
– Nová verze kernelu na komplet aktualizovaném médiu BackTrack 3.3 Cz
– Dokončují se full HASHe pro cracker hesel Ophcrack
– 29. 12 2008 nové DVD plné video tutoriálů a knih
– 29. 11 2008 vydána aktualizace BackTrack 3 Final (označena jako verze 3.1)
– Nově možnost platit službou PayPal.
– Přidán formulář pro odeslání objednávky.
– Rozšířena nabídka o další operační systémy a videa

Kontakt & objednávky

Kód pro oveřeni proti spamu
captcha
..opište před odesláním sem

Licence

Všechny upravené nebo vytvořené AMP média a texty (packy, addony, články atp – dále jenom práce nebo dílo) jsou licencovány. Publikováním, odesláním, zveřejněním nebo poptávkou libovolného obsahu s licencí NFR a AMPC vyslovujete souhlas. V souladu s GNU a dalšímí licencemi: CD/DVD média nejsou distribuovány jako operační systém, ale jako práce nebo dílo a to pod NFR a AMP comunity licenci. Licence je ve WiKi složce na serveru, celé znění lze žádat i v PDF formátu kontaktním formulářem. Nejpodstatnější část licence se dotýká přebírání obsahu, sdílení, kopírování nebo komerčních počinů. Za situace, že jste standardní uživatel projektů AMP Sec (nekomerční) se Vás v zásadě licence netýká. Poptávate konfiguraci, úpravu, práci nebo dílo. Vše, i v souladu s GNU licencí může být jak honorováno tak i zpoplatněno. Práci, publikovaný text, ani libovolnou část, nelze nabízet na aukcích, linkovat, uploadovat na share servery ani jinak distribuovat, bez písemného souhlasu držitele, vykonavatele práv nebo díla. Vykonavatel práv a vlastník je web, potažmo aktuální legální držitel domény nebo webů. Pokud poskytnete AMP Sec libovolný materiál bez konkrétní licence, tento pokud není domluveno jinak, náleží pouze webu airdump.cz nebo provozovateli. Domluva na které trvá (pokud ano) vždy autor, má písemní podobu. Pokud jste příjemce libovolného benefitu, jiná než AMP Sec licence není přípustná. Porušení libovolné licence znamená komerční počin, kdy se zavazujete za každý odebraný, sdílený nebo použitý kus (kopii) náležíci airdump.cz uhradit cenu na kterou si držitel práv cení dotčenou část. Souhlas s licencí je podmínkou pro použití libovolného díla nebo textu náležící (napsané, vytvořené, odeslané, zveřejněné) k (na) airdump.cz.

V případě, že jste právnická osoba, firma, organizace atp, máte nebo nemáte zájem o komerční verzi, finanční odměnu atp, toto uveďte již ve vaši nabídce/poptávce. Je možnost vystavení daňového dokladu. Provozovatel si vyhrazuje právo měnit znění i obsah licencí.

AMP Sec 2007 – 2017