GPU cracker Pyrit podporuje nyní i grafické karty ATI

ATI stream WPA crack GPU crack skript Pyrit pro crack hesel s využitím procesoru grafických karet GPU byl aktualizován a je k dispozici nová verze, ve které přibyly další funkce. Průvodce skriptem, funkčnosti a možnosti aplikace byly popsány v článku GPU crack Nvidia. Byla přidána podpora pro grafické karty ATI pomocí technologie AMD Stream. Měl by být podporovány GPU ATI Radeon HD2000+ series 3870, 4850, 4870, ATI FireGL V7700, AMD FireStream 9170.

Kompatibilita hardware je bez garance – čerpáno z oficiálních materiálu výrobce grafických karet ATI. Pro použití na GPU ATI v operačním systému Backtrack 3 je potřeba mít nainstalovány balíčky amdstream-brook-1.3.0_beta-1.i386 a amdstream-cal-1.3.0_beta-1.i386, vytvořené z původních .rpm, nalinkovat knihovny z „amdbrook“ /usr/local/amdbrook/sdk/lib do /etc/ld.so.conf, a také samozřejmě mít nainstalován ovladač grafické karty.

Google Pyrit instalace ATI ovládače BackTrack

Dle všeho se jedná o tento ovládač. Poté stačí aplikaci Pyrit zkompilovat. Žel nemám přístup k počítači s potřebnou grafickou kartou ATI. Kdyby se našel někdo ochotný z OV s potřebným hardware, můžem to otestovat. :-) Pro podrobnější postup, příkazy a tipy viz odkaz v úvodu článku GPU Nvidia.

Pro AMP Security psal Marcos

Diskuze ve fóru crack WPA

Kam dál?