Váš názor na investici donate – AirPcap nebo rychlá grafická karta

hlasuj v ankete o investici Anketa. Jednoduchý dotaz – jak utratit (investovat ) cca 10 000 kč z donate od uživatelů co podporují server AMP Sec. V hlasování dejte svůj hlas variantě která se vám zdá nejužitečnější. Jsou prozatím dvě možnosti. Koupě speciální USB wifi karty AirPcap TX Ext nebo nejvýkonnější dvoujádrová grafická karta s podporou CUDA. Užitnost? AirPcap je speciální USB wifi karta od CACE technologies. Díky vlastnímu firmware umí packet injection a monitor mode potažmo crack zabezpečení wifi sítí, v operačním systému Windows.

Má nativní podporu v programu Wireshark a Cain & Abel. Grafická karta nVidia díky rychlému GPU generuje resp crackuje WPA hesla až 7x rychleji než klasický CPU.

V případě AirPcap by se jednalo o tutoriál a kartu by bylo možné zapůjčit nebo používat u prezentací. Další varianta v případě, že by byla možnost je další úprava a testování firmware.. pokusy atp.

V případě koupě nejvýkonnější grafické karty by šlo (článek již existuje) provozovat službu – generování hashů pro crack WPA hesel, případně přímo crackovat WPA hesla, založit databázi hashů atp. Karty lze dokupovat a rozšiřovat tak výpočetní výkon serveru.

Cena je u AirPcap i nVidia grafické karty nVidia GTX 295 zhruba stejná. Co se vám jeví jako nejlepší investice? Díky za váš hlas v AMP anketě.

[poll id=“2″]

Anketa je otevřena do 10. 08 2009. Díky za váš hlas.

Kam dál?