Váš názor na investici donate – AirPcap nebo rychlá grafická karta

hlasuj v ankete o investici Anketa. Jednoduchý dotaz – jak investovat cca 10 000 Kč z donate podporovatelů serveru AMP Sec. Hlasujte pro variantu, která se vám jeví jako zajímavá nebo užitečná. Jsou prozatím dvě možnosti. Koupě speciální USB wifi karty AirPcap TX Ext nebo nejvýkonnější dvoujádrová grafická karta s podporou CUDA. Užitnost? AirPcap je speciální USB wifi karta od CACE technologies. Díky vlastnímu firmware umí packet injection a monitor mode potažmo crack zabezpečení wifi sítí, v operačním systému Windows.

Má nativní podporu v programu Wireshark a Cain & Abel. Grafická karta nVidia díky rychlému GPU generuje resp crackuje WPA hesla až 7x rychleji než klasický CPU.

V případě AirPcap by se jednalo o tutoriál a kartu by bylo možné zapůjčit nebo používat u prezentací. Další varianta v případě, že by byla možnost je další úprava a testování firmware.. pokusy atp.

V případě koupě nejvýkonnější grafické karty by šlo (článek již existuje) provozovat službu – generování hashů pro crack WPA hesel, případně přímo crackovat WPA hesla, založit databázi hashů atp. Karty lze dokupovat a rozšiřovat tak výpočetní výkon serveru.

Cena je u AirPcap i nVidia grafické karty nVidia GTX 295 zhruba stejná. Co se vám jeví jako nejlepší investice? Díky za váš hlas v AMP anketě.

[poll id=“2″]

Anketa je otevřena do 10. 08 2009. Díky za váš hlas.

Kam dál?