Kismet log – Wardriving databáze

kismet Služba Wi-Fi Wardriving Uploader je určena pro každého návštěvníka airdump.cz a slouží k zobrazení nebo uploadu Kismet logu pomocí webového prohlížeče. Kismet log lze zobrazit nebo uploadovat do bezdrátové databáze. Kompletní obsah Wardriving databáze lze zobrazit na wardriving mapě nebo pomocí formuláře na subdoméně databáze přímo vyhledávat dle zadaných parametrů (MAC, SSID, vendor) libovolný access point a ten následně zobrazit na mapě.

Upload kismet.csv do databáze

Pomocí dialogu „Procházet“ označte umístění záznamu na pevném disku a pomocí „Odeslat“ záznam odešlete. Obsah Wardriving databáze lze zobrazit na speciální mapě.

Zobrazení logu na Google Maps

Pomocí dialogu Zobrazit se Kismet log nahraje do cache a pak se zobrazí na mapě. Po zavření prohlížeče se log automaticky odstraní (do databáze se nic neuloží). Ideální po prohlížení.

* Pokuď Kismet log neobsahuje platné GPS koordináty nebo obsahuje chybu, zobrazí se prázdna mapa. Uploadnout lze pouze Kismet log ve formátu .csv. Dotazy, diskuzi a pripominky smerujte do Fóra. Chyby lze oznámit na IRC kanálu. Aktuální počet Access Pointů v databáze je k datu 1.1 2011 cca 300 000.

Zobrazit vyrobce karty podle MAC

AMP Sec 2007 – 2013

Kam dál?