Lokalizace aircrack-ng suite do češtiny

český aircrack-ng Update! Je tady nabídka na lokalizaci balíčku aircrack-ng do češtiny (včetně všech aplikací v balíčku t.j airodump-ng, airmon-ng, aireplay-ng). I když se jedná o novinku, post je záměrně publikován na portálu (né v blogu) proto, že se jedná o penetrační nástroj. Je zájem aby to četlo hodně lidí. Co kdo po vás chce. V první řadě statisticky napište kdo o aircrack-ng v češtine máte zájem, pak kdo máte zájem na lokalizaci pracovat.
Jaký je plán. V případě, že se ozve dostatek zájemců o lokalizovaný aircarck-ng, airodump-ng a aireplay-ng (včetně man) a zároveň dostatek lidí co umí dobře anglicky, práce může začít hned. Uvažuje se o webovém rozhraní pro editaci online, nepředbíhejme ale. Balíček bude po kompletní lokalizaci (včetně man) zveřejněn na webu ke stažení.

V případě, že se neozve dostatek zájemců co na projektu chtějí dělat, lokalizace proběhne neveřejně a balíček bude po dokončení dostupný pouze v členské sekci nebo bude přidán do live distribuce a distribuován pouze tímto způsobem. Kontaktní email je pub[zavináč]airdump.cz

Formát postu uživatel – download:

Předmět: Zájem o lokalizovanou verzi
Tělo: Mám zájem o lokalizovaný balíček aircrack (Linux, Windows).
Podpis

Formát postu uživatel – práce na lokalizaci:

Předmět: Zájem o lokalizaci aircrack
Tělo: Mám zájem o lokalizovaný balíček aircrack.
Podpis

Co se bude lokalizovat. Lokalizovat se bude aktuální Linuxová verze balíčku aircrack-ng. V případě, že máte zájem o Windows port aircrack-ng v češtině napište to. Dle výsledků bude učiněno rozhodnutí (20. září 2008) a nastavena priorita. Další informace budou (zde) průběžně aktualizovány a doplňovány.

Update: Lokalizovat se bude interně a český aircrack bude dostupný v lokalizované verzi Backtrack.

Diskuze AMP Security Fórum

Odkaz vede do sekce Diskuze článků a tutoriálů – komentáře směrujte do příslušné diskuze.

Kam dál?