Projekty a Informace

Obsah

O nás

AMP Security je největší nekomerční Česko Slovenský IT Security projekt. Provozujeme anglickou a českou doménu. Server navštěvuje široká škála lidí – nadšenci, studenti, specialisté i začínající uživatelé. Projekt vznikl na začátku roku 2007 jako reakce na bídnou situaci kolem hack, pentest a IT security v rámci českého a slovenského web prostoru.

AMP Security je místem pro lidi co něco umí a nanic si nehrajou. Publikujeme řadu materiálů, logy z penetračních testů, hacky, novinky a zajímavosti. Ať je vám toto místo výchozím bodem Obsah je možno komentovat ve fóru.

Filosofie

Nezáleží na tom zda-li právě začínáte nebo potřebujete doplnit váš advanced skill. Na AMP serveru určitě najdete něco pro sebe. Zda-li zde budete existovat jako anonymní duše nebo se zapojíte a budete publikovat, je čistě na vás. Nemáte skill pro publikování? Nevadí, server můžete podpořit i jinak (donate, pentest média atp). Každá vaše aktivita je vítana a oceňujeme ji.

Kontakt

Kód pro oveřeni proti spamu
captcha
..opište před odesláním sem

Nápověda

Místa kde jsou publikovány texty jsou celkem 3 – airdump.cz, blog.airdump.cz a wiki.airdump.cz. Na hlavní doméně airdump.cz najdete tutoriály, články (wifi, pentesty, aplikace, pc security, programování, skripty, hardware hacking). Do blogu může napsat každý, na libovolné téma. Ve wiki je slovníček pojmů.

Další v řadě je moderované Fórum kde můžete diskutovat obsah tutoriálů, řešit nebo pomáhat řešit. Seznam všech projektů domény airdump.cz, airdump.net + subdomény (wiki, hotspot, blog, databáze, download, mapa, rss).

Jak se orientovat

Jak najít informace
Na každé doméně i subdoméně, t.z v každém CMS (fórum, portál, blog, wiki) je integrovaný full text vyhledávač pomocí kterého lze prohledat všechny texty v té části ve které momentálně zevlujete.

Co je důležité pro úspěch u vyhledávání? Správna volba klíčového slova. Nejvíc výsledků (snažíme se o co nejmíň výsledků) se určitě vrátí na slovo backtrack, aircrack, wifi, crack.. t.z tyto slova nepoužívajte sólo! Pokud hledatáte článek kde je oznámeno vydání nové verze vhodné slovní spojení bude: backtrack vydání final DVD. Pokud hledáte článek o cracku hesel pomocí grafické karty nepoužívejte slovní spojení prolomení hesla nebo crack hesla, vhodnější je použít slovní spojení: pyrit nvidia geforce. Důležité věci jsou v každém textu odkazováný + na pravé straně v menu je sloupeček Související články. Využívejte oči :) Pokud nenajdete co hledáte stavte se z dotazem na IRC kanálu. Rádi vám poradíme.
Vyhledávač externí (Seznam, Google)

Lze používat i externí vyhledávač, třeba Google. Jak hledat pomocí externího vyhledávače? Stači do vyhledávače Google vložit site:stránka-kde-chci-hledat.cz + slovo nebo slovní spojení

Příklady vyhledávání

site:blog.airdump.cz mysql

pro vyhledání fráze mysql v části blog.airdump.cz, nebo

site:airdump.cz „omnepeek“

pro vyhledání článku s obsahem omipeek na všech doménách i subdoménach airdump.cz.

Komunikace

Úprava wiki, problém s přihlášením, download, nahlášení chybného odkazu, nabídka ke spolupráci atd je možná pomocí IRC nebo kontaktního formuláře.

Donate

AMP Security funguje i díky vašemu zájmu a nezištné podpoře v podobě hardware který posílate, testujete a stejně tak díky finančním darům nebo donate médiim BackTrack, Wifislax, DVL a další, za které se nakupují zejména dražší komponenty.

Pro donate, informace nebo poptávku české lokalizace (CD/DVD) BackTrack, WiFiSlax, WPA crack hashe atd, použijte kontaktní formulář v sekci LiveCD/DVD.

Kredit

Všechny projekty AMP security existují díky řadě Open Source projektů jako třeba MySQL, PHP, Apache, Aircrack-ng, Kismet, GNU Linux a řadě dalších. Převážna část informací je dostupné díky lidem, kteří sdílejí svoje know how, prostředky a umožňují tak šíření užitečných informací. Díky tomu existuje i řada článků zde, na AMP Security.