Hacking DVD BackTrack, Linux, Hashe RSS Feed twitter airdump.cz BackTrack 3 4 5 6 CZ
Security a Tip
Donate a Sponzor

Index → Rubrika → security

Adobe hacked: Top100 statistika četnosti použití 3 000 000 hesel

adobe-logoAdobe vydal tiskovku.. Cyber attacks are one of the unfortunate realities of doing business today. Given the profile and widespread use of many of our products, Adobe has attracted increasing attention from cyber attackers. Very recently, Adobe’s security team discovered sophisticated attacks on our network, involving the illegal access of customer information as well as source code for numerous Adobe products. We believe these attacks may be .. viz odkaz

O čem mluví ti kdo léta tvrdí, že Google, Facebook, Microsoft, Skype sledují vaše data? :]

nsa-prismKaždý někdy v síti internet narazil na spekulace o tom, že americký software gigant Microsoft buďto uživatelé vlastního operačního systému sleduje nebo to alespoň umožňuje třetí straně. Tato spekulace (spekulace je vždy a všechno to, co dotčený oficiálně alespoň 3x nepotvrdí :) navazuje na další a pokud dáme do souvislostí loňskou informaci o snaze německé vlády vlastnit trojského koně pro odposlech Skype komunikace, je zjevné 1. že ten kdo umí informace nerad sharuje :D 2. a to, že se nejspíš jedná již o mezinárodní trend. Pár dnů zpátky britský Guardian publikoval článnek, kde se jmenovitě zmiňuje projekt Prism americké superšpionské agentury NSA.

Arduino, starý skener a servo motorky = brute force GPS PINu

Youtube video Arduino.. Video


aircrack-ng diskuzní fórum CZ

AFE (Android Framework for Exploitation): účinný a efektivní framework pro exploitaci Androidů

AFE

AFE je open source projekt, jehož cílem je demonstrovat existenci bezpečnostních děr (security holes) v oblíbeném operačním systému pro mobilní telefony, Android. Rovněž poukazuje na zřejmou možnost botnetové sítě Androidů (Android bot network)..

Díky tomuto frameworku je snadné vytvořit si vlastní automatický malware a síť botů pro androidovou platformu, které můžete využít k vlastním rozborům (např. můžete zkontrolovat účinnost vašeho antiviru). AFE může dále posloužit jako pomocník při hledání zranitelných míst (vulnerabilities) napadeného zařízení, dokáže získat přístup k jeho aplikacím, umí využívat exploity a zadávat na něm libovolné příkazy.
Přihlásit / Odhlásit odběr novinek

Počet přihlášených k odběru novinek

    2573