Testujeme FPGA – tabulky pro crack WPA-PSK na přání (hlasuj!)

Backtrack 4 Final Hlasování na konci textu! Pro čtenáře, příznivce i podporovatelé airdump.cz – tak je to tady :) Před event nákupem bylo airdump.cz dáno k odzkoušení programovatelné pole (FPGA nebo-li Field-Programmable Gate Array). Za dobu co je toto extrémně rychlé zařízení k dipozici se mimo testování našel čas i pro testovací generování WPA-PSK hash tables pro crack WPA hesel *1. Vše funguje opravdu brilantně a momentálně (zejména kvůli ceně) je namístě otázka jakou verzi do finále odebereme. Jedná se o výdej v řádech desetitisiců korun a rozdíl v ceně nejlevnějšího a nejdražšího (nejvýkonnějšího *2) kousku je značná.. proto prosím hlasujte v anketě. Ta v nezanedbatelné míře rozhodne o výsledku..

FPGA WPA-PSK crack hesel BackTrack 4 CZ

Jak je známo zařízení od PicoComputing (PICO E-12, PICO E-14, PICO E-15, PICO E-16 … ) mají podporu přímo v BackTrack Linux (tedy penetrační operační systém který tradičně lokalizujeme do češtiny a pro který je již připravena i česká lokalizace pro FPGA obsluhující aplikace).. WEP je mrtvé zabezpečení, ať žije WPA :) Skloubit a využít možnost přidané hodnoty pro stavájící i nové uživatele českého BackTrack-u se nejeví jako špatný nápad. Tato kombinace hardware a software řešení se zároveň jeví jako nejschůdnější alternativa. Tak přemýšlejte a hlasujte

*1 je několik nápadů jak realizovat projekt a jaké zařízení opatřit (skládačka, hotové pole – web rozhraní, WPA-PSK na přání, zapůjčení celého zařízení)..
*2 nejvýkonnější a potažmo nejdražší zařízení se zakoupí pouze v případě, že pro toto bude využití a obsluha :)

[poll id=“4″]

Další zdroje ke čtení Nebojte se FPGA (česky) nebo Pandatron (česky).

Diskuze FPGA - Crack WPA Programovatelné pole

Toto je důvod a doufám i dostatečná omluva proč se nekoupila nejvyšší řada grafické karta nVidia s rychlým (GPU pro crack WPA) :) .. Výsledek anktety bude zhodnocen na konci léta.. tak hlasujte a tešte se :)

AMP Sec Stuff

Kam dál?