Události & komentáře AMP Sec – podzim 2009

Pentest novinky podzim 2009 Pro každého kdo security portál airdump.cz čte pravidelně je zde je sepsaný souhrn podstatných věcí, novinek a oznámení pro podzim 2009. V krátkém textu najdete zmínku o: Poptávka pro pracích za odměnu, oznámení ohledně odběru novinek by RSS Feed, připravujeme články Hacking Wi-Fi Windows XP, Hacking Wi-Fi Windows Vista, Hacking Wi-Fi Windows 7, Crack WPA grafická karta Nvida CUDA, Poděkování a odměny, Výpadek webu, 10 emailů proti donate, Wishlist..

Poptávka

V sekci Stuff ve Fóru najdete aktuální poptávku po pracích a úkonech za odměnu. Celková částka poptávaných prací přesahuje sumu 10 000 kč.

RSS

Opravte si v čtečce odkaz na airdump.cz RSS feed. Původní link byl z přesměrování odebrán.

Hacking Wi-Fi Windows

Díky za účast v hlasování o investici donate. Peníze z donate za hacking CD/DVD jsou použity pro objednání special adaptéru AirPcap. Teště se na recenzi a serii článků hacking wifi na platformě Windows (XP, Vista, 7).. Vítěz hlasování – Nvidia CUDA – čtěte v dalším odstavci..

Nvidia CUDA

Očekáva se vydání výkonem lepšího kusu hardware, AirPcap lepší nebude, proto byl přednostně zakoupen AirPcap, i když v hlasování skončil až druhý. Pokud né grafická karta s podporou CUDA, Nvidia GTX295 (pokud do vánoc bude něco lepšího pak výkonější kus) bude následovat. Dění kolem generování hashů pro crack WPA lehce stagnuje, nová karta dá doufám vše do pohybu.

Poděkování a odměna

Díky patří člověku pod nickem starenka za ochotu a skript pro fórum. Nejaktivnější uživatelé za rok 2009 1. M1 (články), 2. Marcos (články), 3. l403 (moderuje IRC kanál) 4. back (kvízuje a občas něco udělá dobře i na kanálu :) . Honorace 1). 1000 kč, 2). 500 kč 3). 250 kč 4). Pizza :) O odměnu si můžete napsat pomocí kontaktního formuláře (pošlete nick a číslo účtu) resp kdo máte airdump.cz email nejspíš znáte přímo i kontakt.

Diskuze ve fóru Novinky

Nedávno upravený vzhled webu

Údajně (dle podpisu) tureckej hoch přepsal na webu pár souborů a na anglické doméně byl r52 shell. Pro případ podobných událostí je niní k dispozici číslo na člověka co pečuje o web +420 774 13 47 17. V případě libovolné události na webech napište smsku. Lze i z webu. Díky.

10 emailů proti donate

Pro zájemce o @airdump.cz email co nedosáhnou na email standardním způsobem (aktivita atp) se dáva k dipozici 10 emailů proti donate ve tvaru váš-nick-dle-výběru@airdump.cz. Podrobnosti žádejte pomocí kontaktního fomruláře.

Wishlist

Přání? Pokud myslíte, že bodne nějaké hezké logo na top fóra pak tvořte. Určitě by prospěla změna i portálu. Chtělo by to nějaké akční rozvržení a hezkou grafiku.

Kam dál?