Backtrack CZ 3 a 4 Linux Forum Stuff

manuál hackera Ve Fóru byla realizována avizovaná novinka – sekce Stuff která je vyhrazena pro stávající i nové uživatele kteří podporují* server AMP. Jak? Třeba donate proti českému CD, DVD, USB, ISO Backtrack, Wifislax, DVL, psaním článků atp. Co, kde a prokoho je sekce Stuff? Jedná se o privátní část fóra t.z běžně vidět není. Přístup bude udělen každému aktivnímu nebo full pack donate uživateli.

Pokud se vám sekce nezobrazuje a již Vám bylo přiděleno oprávnění, pište na mail adresu mediazavináčairdumptečkacz – nejlépe ze stejného emailu z jakého posíláte články nebo z jakého bylo realizováno donate (případně email uveďte ve zprávě). V této části diskuzního fóra můžete sdílet informace a budou zde publikovány i tipy a další vybrané materiály. Nezapomeňte (pokud již registraci máte) uvést váš nick ve Fóru AMP bez toho nelze váši registraci zařadit. Služba (sekce) je určena pro uživatele, kteří uvítají každý tip, vychytávku nebo mají zájem publikovat vlastní experimenty a postupy.

Administrátor po obdržení oprávněné žádosti zaradí vaši registraci ve Fóru do speciální uživatelské skupiny, díky které se vám po přihlášení zobrazí skrytá sekce. Pokud jste nově příchozí a máte zájem pouze o psaní článků pro AMP Sec, do členské sekce se dostanete proti jednorázovému Full Pack donate. Kontaktní formulář najdete v odkazu.

diskuze sql injekce a nástroje

V sekci Stuff můžete:

0. Najít seznam témat pro psaní honorovaných textů nebo další poptávky.

1. Sdílet své vlastní zkušenosti, navrhovat vylepšení nebo požádat (domluvit) asistenci.

2. Uživatelé s oprávněním přistupovat do skryté části fóra mohou do této části i odesílat připomínky nebo postovat bugy. Jsou tolerovány i diskuze které se ve veřejném fóru běžně neobjeví.

3. V zmiňované sekci ve Fóru budou přednostně zveřejňovány i další (nové) materiály. Jak rozsáhla a naplněna bude tato sekce záleží pouze na vás a na vaši aktivite.

4. V této skryté části fóra jsou publikovány i updaty a vychytávky pro uživatele médii z našeho serveru.

* Sekce Stuff je t.č (březen, duben 2011) v rekonstrukci.. Kompletní seznam aplikací obsažený v BackTrack (3,4) CZ je k dispozici ve wiki textu BackTrack Aplikace, popis menu a popis aplikací ve wiki textu BackTrack Menu.

Kam dál?