Všem příznivcům serveru AMP anno Domini 2008

Security Hacking WiFi Můj nick není důležitý – jsem (jenom) původce myšlenky serveru AMP Security. Chci všem a za všechny poděkovat za vaše nadšení, přízeň a účast. Po zhruba roce a 1/2 (vám) server začal (díky schopnému vedení adminů i vaši účasti) stabilně fungovat. Skoro pravidelně se zde objevují i články od autorů – uživatelů. Sdílení a platforma pro informace – to byl původní záměr místa které všichni znáte jako airdump.cz (AMP). Podporujte svůj server a server bude podporovat vás. Od nového roku 2009 bylo domluveno několik novinek.

Neomezený hosting

Pravděpodobně přesun na jiný hosting. Skvělý a „neomezený“ Websupport nám naučtoval za českou doménu poplatek za další hosting :) Ano to co čtete je pravda – jedno rozhraní, stejný objem dat skoro dvojnásobná cena, fakt bomba. Bude se psát email a dle vyjádření provozovatele se rozhodne co a jak dál. Je v plánu provozovat další projekty na samostatných doménach a platit u každé domény další hosting je dle mého názoru nehoráznost – zvlášť v případě, že objem dat ani trafiku není omezen. To je zřejmě díky za loajalitu, kdy se vůbec neřešilo několik hustých výpadků. Existují hostingy, kde lze za jeden poplatek provozovat x domén a nejdedná se o žádnou speciál službu.

Decentní motivace pro aktivní uživatele

Další novinka – Odměna pro autory odborných textů. Bylo domluveno, že za specializované texty (případně za detailně popsanou domluvenou problematiku s výkladem) bude uživatelům vyplacena odměna. Předběžně se uvažuje o částce 100 až 400 kč za text – dle úrovně a délky. Zkrátka nepříjde ani autor kratších nebo méně odborných článku. U kratších nebo méně odborných textů, které budou srozumitelné, potažmo oblíbené a čtené bude odměna poskytnuta jednou ročně (na konci roku), jako díky za aktivitu ve prospěch komunity. Výše odměny bude stanovena administrátorem.

Překlady

Překlad textů do anglického jazyka – Za přeložený text (český text publikovaný na AMP -> anglický jazyk) byla domluvena odměna pro každého kdo chce překládat na částku 200 kč / text. O text si řekněte viz odkaz na kontaktní formlář. Bude vám odeslán textový soubor včetně tagů. Odměna je pevná. Jako v předešlém případě – jedná se o díky, né o komerci.

CD a DVD

Od 1.1 2009 se budou veškeré ISO lokalizovaných distribucí (BackTrack, WiFiSlax atp) uploadovat k uživatelům přímo na počítač. Samozřejmostí je FTP server u uživatele a veřejná IP adresa. Prozatím je domluvena linka s uploadem 1 mbps, což myslím bude o hodně rychlejší než tří denní pouť tmavými stezkami České Pošty s nejistým koncem :) – vyhrazuje se právo upload odmítnout a odeslat zásilku standardně poštou.

Pokud CD/DVD ještě nemáte objednávejte – prostředky jsou a budou, jak vidíte, využíty k maximalizaci vaši spokojenosti a spokojenosti dalších uživatelů. Pro komunikaci a veškeré poptávky používejte kontaktní formulář.

Rok 2008

I když se jedná o (motivační) novinku byla shoda v tom, že se již letos odmění 2 uživatele. Prvním je l4 – pečuje o IRC kanál a bota. Druhým je trixxx (Marcos) – nadšený autor několika textů na AMP a t.č nejaktivnější uživatel. Odměna je pro každého 500 kč. Napište pls kam to chcete poslat.

Diskuze ve fóru Novinky

Text může být doplněn o další informace, proto si jej klidně přečtěte znova. Přežijte bez újmy poslední dny 2008 a nashle v roce 2009.

Kam dál?