Vydána verze Backtrack 3 Pre Final

Backtrack 3 Pre Final Byla vydána pre finální verze (pre-release) Backtrack 3 (kernel 2.6.21.5). Po otestování bude vydána finální verze. Zajímavé ale je, že pre-final nema bugtracker. Final verze se očekáva kolem 20 června. Nejdůležitější novinky. Oznámení vydáno v souvislost s licencovaným nástrojem Nessus, Saint, Maltego. Nesuss nebude instalován a distrubuován ani ve finálním vydání backtrack, nepovedlo se dohodnout s Tenable. Na SAINT se vztahuje licence na rozsah IP adres s aktivaci na domovské stránce aplikace. Maltego bylo v Backtrack 3 Final vydáno pod speciální komunitní licenci a jedná se o Maltego 2.0

Nástroje. Byla aktualizována řada nástroju z SVN. Final verze Backtrack obsahuje spoonwep, fastrack a další supr přídavky.

Dostupnost. Nejdříve bude na interním IRC kanálu oznámena a spřístupněna pre release verze BT3F pro závěrečné testy a identifikaci chyb. Krátce nato bude zveřejněna finální verze která bude ke stažení.

Zájemci o pre final verzi pište na cd@airdump.cz. Do češtiny lokalizována verze Backtrack 3 Final bude až finální verze.

Download pre release ISO byl ukončen. Hned jak bude uvolněna nová verze, oznámení najdete v bleskovce o uvolnění Backtrack k downloadu.

Diskuze AMP Security Fórum

Odkaz vede do sekce Diskuze článků a tutoriálů – komentáře směrujte do příslušné sekce.

Kam dál?